ul. Noskowskiego 2

Zadzwoń do nas

stokrotkajel@gmail.com

Nasza kadra

Swoją historią placówka sięga roku 1981. Miejskie Przedszkole Nr 17 funkcjonowało do roku 2004. Wtedy zostało przekształcone w placówkę niepubliczną z nadaną mu nazwą Stokrotka.

Cechą wyróżniającą placówkę spośród innych jest domowa atmosfera panująca w przedszkolu. Każdy pracownik przedszkola zna każde dziecko, a dzieci znają dobrze swoich opiekunów, dzięki temu buduje się poczucie bezpieczeństwa.  Dzieci otoczone troskliwą opieką, w poczuciu zainteresowania ich samopoczuciem i dbałością o dobrostan, mogą bezpiecznie bawić się i rozwijać swoje umiejętności, zainteresowania i uzdolnienia. Nad prawidłowym przebiegiem opieki i zajęć pieczę sprawuje zaangażowana kadra pedagogiczna.

Anna Kaczmarczyk

Moje przedszkole to miejsce, w którym panuje atmosfera pełna miłości, szacuku i przyjaźni. Cel jaki sobie postawiłam to: stworzyć warunki dla prawidłowego i wszechstronnego rozwoju dzieci, szanując upodobania, słabości i indywidualne ich predyspozycje .

Zakres wiedzy, który zdobyłam na Studiach Pedagogicznych, Teologicznych i na Studiach o Rodzinie, wykorzystuję w kontaktach z pracownikami, rodzicami, dziećmi a także z innymi klientami przedszkola.

Agnieszka Dernoga V-ce Dyrektor

Praca z dzieckiem to podążanie za jego potrzebami, wspieranie rozwoju i odkrywanie ukrytych w nim zdolności. W pracy staram się wsłuchiwać w te potrzeby i wychodzić im naprzeciw. Atmosfera zaufania i poczucia bezpieczeństwa, to podstawa budowania najlepszych warunków do rozwoju, zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Swój własny rozwój zawodowy realizuję od kilku lat poprzez pracę w obszarze zarządzania. Towarzyszenie dzieciom w pięknej drodze odkrywania siebie, to od prawie dwudziestu lat przygoda mojego życia.

Ewa Krasowska-Nowocień

Praca z dziećmi daje mi ogromna radość i satysfakcję. W mojej pracy zawsze kieruje się dobrem dziecka. Cenię sobie życie rodzinne i chętnie spędzam wolne chwile w gronie przyjaciół.

Magdalena Szpadel

Uśmiechnięta optymistka, z dużym poczuciem humoru, którym potrafi zarazić dzieci. Najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo każdego dziecka. Wrażliwa i jednocześnie wymagająca, zdyscyplinowana, zawsze daję z siebie 100%. Swoją muzyczną pasją zarażam dzieci na każdym kroku.

Iwona Drzewiecka

Kocham dzieci. Jestem życzliwa, radosna, pełna optymizmu, kompetentna, zaangażowana, odpowiedzialna, cierpliwa i konsekwentna. Posiadam dużą empatię i niezwykłą intuicję.

Marcelina Cieślak

W kontaktach z dziećmi wykazuję się empatią, szacunkiem i zaangażowaniem, respektuję różne emocje towarzyszące moim podopiecznym. Bliskie jest mi podążanie za relacjami w duchu rodzicielstwa bliskości. Z dużym wzruszeniem i satysfakcją obserwuję postępy dzieci i ich niezwykły beztroski uśmiech. Te momenty nieustannie motywują mnie do pracy. Uwielbiam czytać książki, podążać górskimi szlakami oraz spełniać się artystycznie.

Ewelina Koszel

Dzieci rozbudzają we mnie kreatywność. Ważne jest dla mnie zrozumienie i zaspakajanie ich potrzeb w atmosferze szacunku, serdeczności i chęci bycia razem. Lubię to co robię i wkładam w to całe serce.

Jagoda Prutis

Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Traktuję dzieci podmiotowo, z szacunkiem i uwagą wsłuchując się w ich potrzeby, możliwości i zainteresowania. W codziennej pracy wykorzystuję swoje zamiłowanie do muzyki, śpiewu i tańca. To czas doświadczeń, który mogę przeżywać razem z dziećmi.

Anna Danilenko

Moja pasja do edukacji dzieci wywodzi się z wieloletniego doświadczenia. We wszystkich swoich działaniach kieruję się dobrem dziecka. Wobec dzieci jestem troskliwa, cierpliwa, a zarazem wymagająca. W swoją pracę wkładam dużo zaangażowania i serca. Jestem osobą odpowiedzialną, wyrozumiałą i łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi.

MASZ PYTANIA BĄDŹ WĄTPLIWOŚCI?